Dla kogo są monitory poleasingowe?

Markowe monitory poleasingowe to doskonały wybór nie tylko dla firm, ale również dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują porządnego sprzętu w rozsądnej cenie. Zakup profesjonalnego monitora z tzw. „wyższej półki” bardzo często wiąże się z dużym wydatkiem, dlatego też coraz więcej osób rozgląda się za monitorami poleasingowymi.

Monitory dla zawodowców

Oryginalne monitory poleasingowe od renomowanych producentów, to najlepszy wybór przede wszystkim dla grafików komputerowych, którzy potrzebują najlepszego na rynku sprzętu. Porządny monitor dla grafika może kosztować nawet 3000 zł, dlatego też używane modele cieszą się tak wielkim zainteresowaniem.

Gwarancja na sprzęt

W dzisiejszych czasach mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że monitory poleasingowe sprzedawane są bardzo często z gwarancją. Firmy, które specjalizują się w sprzedaży sprzętu IT poleasingowego praktycznie na wszystkie swoje produkty udzielają profesjonalnej gwarancji. Osoby bojące się, że kupią uszkodzony monitor, który szybko padnie po kilku dniach pracy mogą być spokojni.

Jak rozpoznać dobry monitor poleasingowy?

Porządny monitor powinien charakteryzować się wysoką rozdzielczością i dużą przekątną ekranu. Najlepszym wyborem jest matryca IPS z odpowiednią powłoką. Dla grafików komputerowych najlepsze są nowoczesne monitory z paletą barw AdobeRGB, które posiadają zaawansowane narzędzia kalibracyjne i wiele dodatkowych udogodnień.