Laptop Lenovo Legion Y530 – obudowa dopracowana w szczegółach

Nowy laptop Lenovo Legion Y530, to chyba jeden z najbardziej gamingowych „tworów” ostatnich lat. Duża moc obliczeniowa w połączeniu z dopracowaną matrycą i pomysłowo wykonanym chłodzeniem, dają ogromne możliwości każdemu miłośnikowi gier.

Matowa klasyka i niebanalna forma

Na pierwszy rzut oka obudowa laptopa Lenovo Legion Y530 niczym nie zaskakuje. Owszem, eleganckie wykonanie i stylowy wygląd sprawiają, że wyglądają one jak klasyczne urządzenie do zastosowań biurowych. To jednak nie wszystko. Sam panel przedni laptopa nie czyni o czym zresztą będzie się można przekonać w dalszej części artykułu

Ożebrowanie

Spód laptopa ma bardzo niejednolitą konstrukcję, opartą na charakterystycznych ożebrowaniach. Ich pojawienie się właśnie tam nie jest przypadkowe. To właśnie one zapewniają bardzo dobrą wymianę powietrza, poprawiając własności chłodzące obudowy. Z drugiej strony, tak zróżnicowana podstaw urządzenia sprawia, że doskonale trzyma się ono podłoża.

Ekran o maksymalnych właściwościach

To jednak nie wszystko. Swoistą „wisienką na torcie” jest w przypadku laptopa Lenovo Legion Y530 jego… matryca. Jak na urządzenia multimedialne przystało, charakteryzuje się ona dość dużą powierzchnią. Zabieg ten będzie z jednej strony zabójczy dla akumulatora, ale z drugiej przełoży się na jeszcze lepszy widok. Zwłaszcza, że ramki w matrycy zostały ograniczone do minimum.

Podsumowując, laptop Lenovo Legion Y530 to produkt o prezencji typowego, biurowego urządzenia przenośnego z prawdziwym, gamingowym zacięciem (zobacz więcej).