Drukarka dla firmy i dla domu

Drukarka dla firmy i dla domu

Drukarki, kserokopiarki, faksy są podstawowymi urządzeniami stanowiącymi wyposażenie małych i dużych firm. Coraz więcej osób decyduje się na posiadanie ich również w domu. Zwłaszcza, jeśli dom jest jednocześnie miejscem wykonywania pracy.

Pojedynczy sprzęt czy urządzenie wielofunkcyjne?

Decyzja o zakupie konkretnego urządzenie będzie zależała od tego, do czego i w jakim stopniu ma być ono wykorzystywane.
Do sporadycznego wydruku materiałów z Internetu, z pewnością wystarczy zwykła, najtańsza drukarka. Jednaj, jeśli ważna jest jakość wykonywanych wydruków, warto zastanowić się nad zakupem urządzenia z wyższej półki.
Drukarki laserowe charakteryzują się dużą szybkością oraz możliwością wykonywania ogromnej ilości wydruków (nawet kilkudziesięciu tysięcy stron w miesiącu). W firmach drukarki, to zazwyczaj sporych rozmiarów urządzenia wielofunkcyjne.
Dla mniejszych firm oraz użytkowników indywidualnych, producenci proponują sprzęt o ograniczonych możliwościach, ale dających wyższą jakość.

Epson L386 – sprzęt w domowym biurze

Nawet na potrzeby prywatne, jakość wykorzystywanego sprzętu może mieć duże znaczenie. Drukarka Epson L386 to połączenie jakości z innowacyjnością i nowoczesnymi rozwiązaniami. Zastosowany w drukarce zintegrowany pojemnik na atrament, pozwala na natychmiastowe użycie sprzętu. Dodatkowo, oryginalny tusz jest dobrej jakości i sprawdzi się przy wykonywaniu kolorowych wydruków. Specjalne pojemniki umożliwiają ograniczenie groźnych dla środowiska naturalnego, odpadów.
Osoby prowadzące niewielkie firmy, docenią wielozadaniowość modelu Epson L386. Urządzenie jest sprzętem 3 w 1 – drukuje, skanuje i kopiuje. Kolejną wygodną funkcją jest możliwość bezprzewodowego zintegrowania drukarki z np. z osobistym laptopem lub telefonem i zlecanie wydruków przez łącze wi-fi.