Najczęściej wybierane roboty sprzątające

Najczęściej wybierane roboty sprzątające

Nowoczesny robot sprzątający w przystępnej cenie jest w stanie szybko i sprawnie odkurzyć podłogę. Wybór tego rodzaju robotów na rynku jest duży, więc decydując się na zakup urządzenia, warto zapoznać się z modelami, które cieszą się największym wzięciem.

Electrolux Purei9

Ten odkurzacz to nowość proponowana klientom przez markę Elektrolux, czyli cieszącego się doskonałą renomą producenta elektroniki użytkowej. Odkurzacz wyróżnia się charakterystycznym trójkątnym kształtem, który ułatwia mu poruszanie się w ciasnych przestrzeniach. Dużą zaletą tego modelu jest możliwość pokonywania wysokich progów, a także pojemny zbiornik na nieczystości. Dla tego modelu powstała także dedykowana aplikacja mobilna.

Vorwerk Kobold VR 200

Uniwersalny robot marki Vorwerk doskonale czyści zarówno podłogi, jak i wykładziny, a na tle konkurencji wyróżnia się także bardzo płynnym modelem poruszania się. Odkurzacz nie wjeżdża z impetem na przeszkody, wykorzystując do pełen potencjał czujników o wysokiej czułości. Płaski front i zaawansowane mapowanie pozwalają na sprzątanie w trudno dostępnych miejscach.

iRobot Roomba 966

Zaawansowane roboty sprzątające https://www.sferis.pl/roboty-sprzatajace-4264 Roomba cieszą się ogromna popularnością na całym świecie. Na szczególną uwagę zasługuje modeł 966, w którym zastosowano wszystkie najnowsze usprawnienia opracowane przez markę. Robot ten czyści do 98% powierzchni każdego pomieszczenia, a dostęp do dodatkowych funkcji zapewnia wygodna w użytkowaniu i starannie przemyślana aplikacja mobilna, która cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami użytkowników.

Moneual ME 770 Style

Marka Moneual zdecydowała się zapewnić swoim klientom okres gwarancyjny trwający aż 36 miesięcy. W konstrukcji odkurzacza zastosowana specjalny wałek oraz szczotki. To połączenie jest wyjątkowo efektywne i sprawia, że robot doskonale radzi sobie nawet ze sprzątaniem szczególnie zabrudzonych powierzchni. Modele ME 770 Style doskonale radzi sobie nawet z pomieszczeniami o nietypowym kształcie, a to dzięki zastosowaniu opartego o kamery systemu mapowania pomieszczeń.