Gadżet warty uwagi

Gadżet warty uwagi

Każdy biznesmen posiadający telefon Huawei p30 powinien posiadać do niego odpowiednie zabezpieczenie. Dlaczego? Tylko w ten sposób można uchronić telefon przed różnym uszkodzeniami oraz nadać mu bardziej indywidualny wygląd. Jakie inne gadżety również przydadzą się do takiego telefonu?

Etui huawei p30

Huawei p30 etui to swoisty pokrowiec, który idealnei zabezpiecza telefon.  Dodatkowo, jest elegancki i stylowy a w sklepach stacjonarnych i w internecie można znaleźć wiele ciekawych modeli różniących się między sobą stylem, kolorem, kształtem oraz dodatkami. Etui huawei p30 to wydatek rzędu od około 30 do nawet 100 zł.

Uchwyt na telefon

Któż z nas choć raz nie oderwał rąk od kierownicy w poszukiwaniu zagubionego pod siedzeniem telefonu komórkowego? To duży błąd, gdy telefon nie ma swojego miejsca podczas jazdy. Warto wówczas zainwestować w uchwyt na telefon, który kosztuje od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Dzięki niemu można swobodnie patrzeć na ekran, gdy uruchomimy nawigację oraz nie spadnie ani nie zgubi się przy pierwszym, lepszym zakręcie. 

Osłonki na telefon

To prawdziwy hit tego lata. Osłonki przeciwsłoneczne to akcesoria telefoniczne, które są bardzo chętnie kupowane przez wielu użytkowników. Takie osłonki mogą przybierać różnorodne kształty, rozmiary oraz są stworzone są z różnych materiałów. Są obowiązkowe, gdy nasz telefon znajduje się w torebce, kieszeni.