Nie straszny kurz i brud przy Piri X500 PRO

Obecność dzieci w domu sprawia, że odkurzacz chodzi na okrągło? Rozsypana mąka, okruszki w kuchni zdecydowanie zniechęcają do ciągłego gotowania i pichcenia? Dzięki wielofunkcyjnemu robotowi sprzątającemu nie straszny kurz i brud na podłogach? Dlaczego? Bez naszej pomocy spokojnie on sobie poradzi!

Odkurzanie, mop, zamiatarka w jednym


Robot Piri X500 PRO to niebywale inteligentne urządzenie, które może odkurzacz, myć oraz zamiatać podłogę. Wgrana na telefon aplikacja, pozwala na zdalne włączanie i wyłączanie urządzenia oraz ustawienie odpowiednich parametrów sprzątania. Co ciekawe można to zrobić za pomocą pilota a nawet smartfona (będąc poza domem). Dużym plusem tego modelu jest atrakcyjna cena. W dobrych sklepach z takim sprzętem oraz w sklepach internetowych można zakupić robot sprzątający w cenie 1290 zł.

Właściwości modelu Piri X500 PRO


Robot Piri X500 PRO to robot, w którym postawiono na nowoczesne rozwiązania. Zastosowano w nim inteligentny program, który umożliwia nie tylko czyszczenie powierzchni (robot sam znajduje trasę, pokonuje przeszkody oraz w razie potrzeby wraca do danego miejsca, by wyczyścić je ponownie). Ponadto, co ważne w takich urządzeniach działa niezwykle cicho, tym samym nie przeszkadza domownikom w codziennym funkcjonowaniu. Posługując się aplikacją można sterować robotem będąc poza domem, gdzie na specjalnej mapie widoczna jest jego praca oraz położenie.