Używane laptopy poleasingowe. Doskonałe także dla ucznia!

Epidemia koronawirusa spowodowała, że nauka przeniosła się ze szkół do domów. Niezbędnym wyposażeniem ucznia stał się komputer. Nie trzeba jednak wydawać na niego fortuny – dobrym wyborem są laptopy poleasingowe, które można kupić w cenie już od 300 złotych!

Laptopy poleasingowe – świetna jakość w niskiej cenie

Poleasingowy sprzęt komputerowy pochodzi od klientów biznesowych, którzy wcześniej wzięli go w leasing, a po zakończeniu umowy oddali firmie leasingowej. To nadal sprawne urządzenia, które bardzo często mogą pochwalić się świetną specyfikacją. Dodatkowo, można kupić je w bardzo niskich cenach!

Wśród tanich laptopów poleasingowych znajdują się między innymi takie marki, jak:

  • Dell
  • Lenovo
  • HP

Używane laptopy do nauki – co wybrać?

Dobre, używane laptopy dla ucznia nie muszą mieć maksymalnych parametrów technicznych. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii.

Najlepiej wybierać laptopy poleasingowe o standardowych ekranach 15,6, ale z matrycą FullHD IPS. Dobrym wyborem będą modele z procesorami Intel Core i3 lub i5 czy AMD Ryzen. Także warto sprawdzić dysk twardy – dzisiaj optymalny wybór to dysk SSD. Gdy laptop ma być przeznaczony też do grania, można wybrać model z dedykowaną kartą graficzną, na przykład od Nvidia.

Gdzie kupić tanie laptopy poleasingowe?

Dzisiaj tanie laptopy można kupić także w internecie – to tam czeka najwięcej udanych modeli, które świetnie sprawdzą się również dla ucznia.