Wideodomofon może ochronić Twój lokal

Poziom skutecznego zapewnienia wysokich standardów bezpieczeństwa to jeden z podstawowych czynników przesądzających o jakości każdej nieruchomości. Ogromne ułatwienie w tym zakresie oferują nowoczesne urządzenia elektroniczne, w których wyjątkowa prostota obsługi idzie w parze z wszechstronną funkcjonalnością. 

Wielkim wsparciem dla skutecznego monitoringu domowego, jak i przemysłowego, mogą być praktyczne i wygodne wideodomofony firmy Dahua (do kupienia w sklepie NAPAD), których realny wpływ na podniesienie komfortu użytkowników lokalu jest nie do przecenienia. Oparte na działaniu zbliżonym do klasycznych domofonów, wideodomofony Dahua dodatkowo oferują transmisję obrazu i dźwięku w doskonałej, cyfrowej jakości. Umożliwia ona nieinwazyjny podgląd sytuacji przed drzwiami lub wjazdem na posesję w czasie rzeczywistym. 

Wideodomofon Dahua to znakomity przykład inteligentnej elektroniki użytkowej i jeden z najprostszych, a zarazem najbardziej skutecznych systemów zabezpieczeń. Dzięki wysokiej jakości obrazu, szerokiemu kątowi widzenia kamery oraz intuicyjności obsługi, doskonale sprawdzi się zarówno w tradycyjnym budownictwie mieszkaniowym, wielorodzinnych posesjach oraz rozbudowanych kompleksach przemysłowych lub komercyjnych. Te przydatne, wysokiej klasy akcesoria elektroniczne, różnią się zarówno pod względem rozmiaru, jak i oferowanych funkcji. Dzięki temu model wideodomofonu można bez trudu dopasować do realnych potrzeb klienta.